Основні напрями діяльності

Педагогічне кредо:

«КРАЩИЙ СПОСІБ ЗРОБИТИ ДІТЕЙ ХОРОШИМИ – ЗРОБИТИ ЇХ ЩАСЛИВИМИ»
ОСКАР УАЙЛЬД

Пріоритетними напрямами діяльності закладу дошкільної освіти в 2023/2024 навчальному році є:

• Створення та забезпечення здорового, безпечного, комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу;
  • вивчення та впровадження в практику роботи ЗДО нового державного стандарту дошкільної освіти - Базового компонента дошкільної освіти;
  • створення оптимальних умов для підвищення якості освітнього процесу;
  • гармонійний і різнобічний розвиток особистості, починаючи з перших років життя дитини і завершуючи її вступом до школи.

Враховуючи це, педагогічний колектив у 2023/2024 навчальному році буде спрямовувати свою діяльність на розв’язання пріоритетних завдань:

1. Розпочати поглиблену роботу з національно - патріотичного виховання в контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини, формування рис громадянина української держави, шанобливого ставлення до національних цінностей українського народу.
  2. Розпочати роботу з формування природничо – екологічної компетентності з навичками, орієнтованими на сталий розвиток, у просторі пізнавальної, дослідницької, трудової, ігрової діяльності через використання сучасних педагогічних технологій.
  3. Удосконалювати систему роботи щодо формування логіко-математичної компетентності у світлі завдань освітнього напряму «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти.
  4. Продовжувати забезпечувати умови для якісної художньо-продуктивної діяльності дошкільників як чинника у формуванні художньо – творчої компетентності відповідно до вимог освітнього напряму «Дитина у світі мистецтва» Базового компонента дошкільної освіти.

Для виконання цих завдань ми забезпечуємо догляд, розвиток, виховання і навчання дітей.

Догляд полягає у створенні в дитячому садку умов для охорони життя і здоров'я, дотриманні встановленого дошкільним закладом режиму, здійсненні санітарно-гігіє­нічних і оздоровчих процедур, організації харчування, по­буту та ін.

Розвиток - забезпечення умов для формування особистості дитини відповідно до її задатків, нахилів, ін­дивідуальних психічних і фізичних особливостей, куль­турних потреб.

Суттю виховання є забезпечення умов для формування у дітей загальнолюдських ідеалів та націо­нальних цінностей, моральних засад ставлення до навколишнього світу, людей, життя, до себе.

Навчання здійснюється завдяки створенню умов для спеціально організованих педагогічних форм роботи з дітьми, різних видів навчального процесу, самостійної діяльності щодо інтелектуального та особистісного розвитку.

КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, КЕРУЮЧИСЬ У СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКОНОДАВЧИМИ АКТАМИ У СФЕРІ ОСВІТИ, НАУКОВИМИ МЕТОДИКАМИ, ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДИТИНІ ЗАХИСТ ЇЇ ПРАВ НА ОХОРОНУ ЗДОРОВ'Я, ОСВІТУ, БЕЗ ЧОГО НЕМОЖЛИВЕ ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО.

МИ СТВОРЮЄМО ВСІ УМОВИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ДОШКІЛЬНЕ ДИТИНСТВО ДЛЯ КОЖНОГО МАЛЮКА БУЛО РАДІСНИМ, ЗМІСТОВНИМ, ЦІКАВИМ, ЩАСЛИВИМ, ЗАПАМ’ЯТАЛОСЯ НА ДОВГІ РОКИ ПЕРШИМИ ВІДКРИТТЯМИ, ЗВОРУШЛИВИМИ І ДОБРИМИ ПЕРЕЖИВАННЯМИ