День знань

Ось і настав він, довгоочікуваний для всієї дітвори день 1 вересня. День зустрічей після літніх канікул, день усмішок, День знань.

Діти радо поспішали до дитячого садка, вбрані в національний святковий одяг, несли із собою блакитно-жовті кульки, квіти. Святковий настрій панував як у дорослих, так і в дітей. Його підсилювали урочиста музика, прикрашені прапорцями, кульками, плакатами групи.

Були проведені урочисті заняття для дітей на тему: «Моя Україна», «Добре тому жити – хто вміє дружити», бесіди про рідне місто, Україну, її минуле та сьогодення, про дружбу, значення миру на всій планеті Земля.

Завершальним акордом стали розваги - «Букваринка у дитячому садку» для старших дітей та показ лялькового театру «Звірята – дошколята» для найменших.

Галерея "День знань - 2017"