День дошкілля у дитячому садку

Всеукраїнський День дошкілля - це свято дитинства й визнання його як щасливої пори. Недарма кажуть, що дитинство - це ранок життя, а ранок має бути щасливим. Так, сьогодні у нашому дошкільному навчальному закладі відбулося незабутнє свято.

Зранку в садочку звучала весела музика. На вході всіх зустрічала святкова газета «Дошкільникам – віват!» з привітаннями. Потім відбулися відкриті заняття, майстер – класи - «Квілінг» (група №10, вихователь – Карнаухова Л.І.), «Пластика солоного тіста» (група №11, вихователь – Коломієць В.В.), екскурсія для батьків дошкільним закладом, оглядини території. Запам’ятався батькам і вихованцям старших груп №6,10 веселий конкурс «Це – наші діти», який провела музичний керівник Нардед О.П.

Були організовані виставки робіт співробітників «Вітрила творчості», посібників - «Вихователь – творча професія», дитячих робіт - «Наш дитячий садок».

У цей святковий день ми не забули й про тих, хто вкрай потребує нашої допомоги. Була проведена благодійна акція «Поспішай робити добро».

Так педагоги, батьки, діти спільними зусиллями подарували одне одному радість, створили веселе свято, насичене фарбами, музикою і сміхом.

Галерея "День дошкілля - 2017"