Педагогічна рада

Відбулася педагогічна рада «Зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку засобами фізичного виховання».

Педагоги обговорили оптимальне використання комплексу таких засобів, як гігієнічні фактори (режим харчування, сну, діяльності й відпочинку, гігієна одягу, взуття, приміщень, обладнання тощо), фізичні вправи (гімнастика, ігри, елементи спорту і туризму, праця), чинники природного середовища (повітря, сонце, вода) та доцільність інтеграції в освітній процес закладу дошкільної освіти нетрадиційних засобів фізичного виховання. Детально розглянули чинники, що погіршують здоров'я вихованців.

З метою покращення фізичного розвитку дітей, посилення опірності дитячого організму хворобам, оптимізації рухової активності дошкільнят, формування у них основ здорового способу життя вирішено проводити різнопланову фізкультурно-оздоровчу роботу.