Великоднє свято

Сьогодні діти продовжували знайомитися з традиціями та обрядами українського народу, пов’язаними зі святкуванням Великодня. Разом з вихователями дошкільнята розглядали ілюстрації, переглядали відеофрагменти, закріплювали знання про символи писанки, вчилися оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки.

Для дітей середніх груп силами старших вихованців було проведено музичну розвагу «Святкуємо Великдень». Діти та вихователі були одягнені в українські вишиванки. Звучали вірші, радісні пісні, веселий дитячий сміх. Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси й змагання, чия історія йде ще у стародавність, аплодисменти юним артистам – всього було вдосталь у музичній залі дитячого садка.

Галерея "Великоднє свято – 2018"