Весняні турботи дошкільників

З приходом весни й у дорослих, і малих багато турбот: потрібно зібрати торішнє листя, зкопати город, квітник, посадити городину, посіяти квіти.

Діти старшої групи №11 разом з вихователем Вікторією В'ячеславівною Коломієць сьогодні саджали картоплю. Щоб город порадував гарним врожаєм влітку, дошкільнята працювали із задоволенням, старанно й сумлінно.

Посильна фізична праця корисна, вона впливає на загальний розвиток дітей, сприяє руховому розвитку. Трудове виховання є необхідною, найважливішою умовою успішної підготовки дітей до навчання в школі. Діти, виховані з ранніх років у праці, відрізняються в школі самостійністю, організованістю, активністю, охайністю, умінням себе обслужити.