Вивчаємо правила дорожнього руху

Формування у дітей дошкільного віку основ соціокультурної та безпечної поведінки під час дорожнього руху, готовності до життя у сучасному технічно розвиненому світі - одне з найважливіших завдань, передбачених програмою «Дитина».

На його реалізацію серед інших заходів, що проводяться у закладі дошкільної освіти, була організована зустріч дітей середніх, старших груп з представником Управління патрульної поліції в Харківській області Гобенко Катериною Володимирівною. Шкільний офіцер поліції у доступній формі навчала дітей правилам дорожнього руху, провела гру «Червоний, жовтий, зелений», відповідала на питання малечі.

Маленькі пішоходи добре запам’ятали, що означають сигнали світлофора, поняття «дорожній знак». «пішохідний перехід», впевнено називали частини вулиці. Сподіваємося, що і надалі вони будуть дотримуватися дорожніх правил, утримуватися від небезпечних і неправильних дій.