Дитсадочку, прощавай - люба школо, зустрічай!

Ось і настала ця подія, яку чекали ми всі - і дорослі, й діти - радісна та водночас сумна: дитячий садок провів до школи своїх випускників, дітей старших груп №6, 11. Радісна, бо вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чому навчилися і готові до подальшого дорослого життя. А смуток лягає на серце тому, що маємо розлучатися з ними.

Під урочисту музику заходять дівчатка у бальних сукнях, а хлопчики, як справжні кавалери, – у краватках. Лунають пісні, теплі щирі слова подяки від дітей та батьків.

В запальних танцях, веселих іграх швидко сплинув час. З вітальним словом до випускників звернулася завідувач заклалу дошкільної освіти Олійник Т.П. Тетяна Петрівна побажала діткам щасливої дороги у майбутнє самостійне доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання у школі.

Привітали вихованців й педагоги – Агабекова С.А. та Коломієць В.В. Подякували батькам за співпрацю, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо найкращих, найрозумніших, найталановитіших дітей!

Свято випуску до школи – 2018. Група №11