До відзначення 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського

На виконання плану заходів до відзначення 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського, з метою удосконалення професійної компетентності педпрацівників закладу дошкільної освіти була проведена педагогічна година, приурочена пам'яті великого педагога – гуманіста, видатного новатора української школи.

Вихователі проаналізували питання щодо захисту життя дітей, збереження і зміцнення їх здоров’я, фізичного виховання і розвитку, екологічного виховання в контексті педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського.

Були надані рекомендації щодо виховання здорової дитини з використанням ідей В.О. Сухомлинського, а також проведення занять у природі.