Тематичний тиждень «Осінні диво - кольори»

Протягом тижня, що добігає кінця, діти вивчали осінні зміни в природі: спостерігали за птахами, комахами; милувалися листопадом, ошатними деревами, квітами, розмаїттям осінніх барв; слухали звуки природи (шум вітру, дощу, пташиний гомін); проводили досліди, збирали листя для гербарію. Знання закріплювали на заняттях. Для підсилення естетичних вражень дітей вихователі використовували художнє слово, музику, гру, інсценування.

В освітній діяльності використано тематичний принцип, який базується на інтегрованому підході до організації життєдіяльності дітей, забезпечує - змістову цілісність, системність, послідовність, ускладнення та повторення програмового матеріалу.