Хай лунає рідна мова!

До Дняукраїнської писемності та мови у дошкільному закладі для вихованців старших, середніх груп було проведено розвагу «Хай лунає рідна мова».

У музичній залі панувала особлива святкова атмосфера. З вуст дітей, вихователів злітали такі слова: «Мова лебедина, мова солов’їна, мова калинова». Дошкільнята читали вірші, співали пісень, грали у народні ігри, брали участь у вікторині на знання українських прислів’їв, приказок, загадок, казок «Чарівна палітра слів».

Метою заходу було розширення та поглиблення знань дітей про українську мову, її багатство та мелодійність. Саме через слово поетичне, пісенне виховуються у дитини любов до рідної мови, рідної землі, художнього слова, повага до батьків, рідного краю – Батьківщини.

Галерея "Хай лунає рідне слово"