Свято випуску дітей до школи

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дошкільного дитинства.

Сьогодні прощалися з дитячим садком вихованці Карнаухової Лілії Іванівни – старша група №10. «Як вони швидко подорослішали!», «Ми й незчулися ...» - в один голос «охають» батьки маленьких непосид. Ось і виросли малята, що недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли вперше з мамами за ручку в дитячий садок - і ось вже прийшла пора сказати прощальні слова теплому, рідному, гостинному дому. Попереду школа - шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки й букварі. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання.

Тож побажаємо нашим випускникам щасливої долі, успіхів в школі, здоров’я і радості!

Свято випуску до школи - 2018. Група №10