Безпека на дорозі – безпека життя!

Вихованці нашого дошкільного закладу долучилися до Єдиного національного уроку «Безпека на дорозі – безпека життя!».

Були проведені бесіди з дітьми («Де і як переходити вулицю», «Азбуку міста завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду», «У школі пішохідних наук», «Світлофор – наш добрий друг», «Ми – пасажири»), спостереження та цільові прогулянки («Є вулиці Каштанові»), дидактичні ігри та вправи, сюжетно – рольові ігри («Водії», «Поліція», «У гості до бабусі»), читання художньої літератури, організовано тематичну виставку «Мій друг – світлофор». Дошкільнята розглядали ілюстрації, моделювали небезпечні ситуації і способи їж подолання.

Заходи були спрямовані на формування у дітей основ безпечної поведінки на вулицях міста, уявлень про Правила дорожнього руху.