Пізнавальна екскурсія

Три роки тому наш заклад дошкільної освіти приєднався до Міжнародної мережі програм соціально-фінансової освіти «Афлатун», частиною якої є Програма «Афлатот».

Програми «Афлатот» спрямована на формування основ соціально-фінансової грамотності дітей дошкільного віку. Вона передбачає формування елементарних уявлень дошкільників про економічні процеси й об’єкти економічної сфери життя через ознайомлення з навколишнім світом речей, людей, природи.

З метою розширення економічних знань дітей вихователь середньої групи №8 Оксана Анатоліївна Красіля провела екскурсію в банк. Працівник банку розповіла малятам про послуги, які надає банк, роботу касира, менеджера. Діти дізналися, як працюють термінал, банкомат, спостерігаючи за здійсненням банківських операцій.

Галерея "Екскурсія в банк"