МАТЕРІАЛИ ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНИХ РАД
2020/2021 навчальний рік

Педагогічна рада №3

Тема: «Формування логіко-математичної компетентності дитини - дошкільника: шляхи і форми»

Дата проведення: 25.02.2021
Форма проведення: ділова гра

План.

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.
Коломієць В.В.

2. Про законодавчі, нормативно – правові документи, що регламентують роботу закладу дошкільної освіти.
Душка Л. М.

3. Про результати тематичного вивчення «Стан роботи щодо формування сенсорно – пізнавальної та математичної компетенцій дітей раннього та молодшого дошкільного віку» (довідка).
Коломієць В.В.

4. Ділова гра «Знання вихователя – успіх дитини» (випуск усного журналу).
Душка Л.М.

5. Виставка дидактичних посібників математичного спрямування.
Вихователі.

6. Творчий звіт педагога, що атестується.
Малишева Ю.М.

7. Рішення педагогічної ради.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІГРИ НІКІТІНІХ

КОРЕКТУРНІ ТАБЛИЦІ НАТАЛІЇ ГАВРИШ

ЛОГІЧНІ БЛОКИ ЗОЛТАНА ДЬЄНЕША

ПАЛИЧКИ КЮЇЗЕНЕРА

РОЗВИВАЮЧІ ІГРИ В.В. ВОСКОБОВИЧА

Педагогічна рада №2

Тема: «Образотворче мистецтво як засіб формування художньо – продуктивної компетенції дітей дошкільного віку»

Дата проведення: 26.11.2020
Форма проведення: методичний фестиваль

Мета: обмін досвідом, педагогічними знахідками, ідеями, нетрадиційними підходами до організації образотворчої діяльності дітей з використанням мистецьких творів

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.
Коломієць В.В.

2. Про результати тематичного вивчення «Стан роботи з організації образотворчої діяльності дітей старшого дошкільного віку» (довідка).
Коломієць В.В.

3. Методичний фестиваль «Образотворче мистецтво як засіб формування художньо – продуктивної компетенції дітей дошкільного віку»:
- представлення «країн» - учасників фестивалю (Живопису, Декоративно – прикладного мистецтва, Архітектури, Скульптури);
Душка Л.М.

- презентація педагогічних надбань учасників
(панорамне заняття «Поезія, яку бачать» - живопис; віртуальна подорож стежками народно- прикладного мистецтва, «Застигла у камені музика» - архітектура, майстер –клас «Мистецтво випуклостей і впадин» - скульптура);
Малишева Ю.М., Агабекова С.А., Хащина О.Ч., Усикова Т.В.

- виставка робіт арт – студії «Творча кухня»;
Вихователі

- «Ланцюжок вражень і побажань».

4. Рішення педагогічної ради.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ЖИВОПИС

АРХІТЕКТУРА

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО УКРАЇНИ

СКУЛЬПТУРА

Педагогічна рада №1

Тема: «Зміст діяльності та завдання педагогічного колективу»

Дата проведення: 31.08.2020
Форма проведення׃ круглий стіл

Мета: аналіз роботи в літній оздоровчий період, обговорення завдань, визначення пріоритетних напрямів роботи педагогічного колективу закладу дошкільної освіти в 2020/2021 навчальному році, вирішення організаційних питань початку нового навчального року

План.

1. Про вибори секретаря педагогічної ради на 2020/2021 навчальний рік.
Коломієць В.В.

2. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради:
- аналіз роботи закладу дошкільної освітив літній оздоровчий період в умовах адаптивного карантину;
Гончарук В.П.

- інформація про результати підготовки до нового навчального року.
Карнаухова Л.І.

3. Презентація та схвалення плану роботи КЗ «ДНЗ №453» та пріоритетних завдань на 2020/ 2021 навчальний рік.
Душка Л.М.

4. Про схвалення освітніх програм, робочого навчального плану, режиму роботи груп, розкладу занять та гуртків, педагогічного навантаження; затвердження форм планування, плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників, плану спільної роботи та Угоди про співпрацю з Харківською гімназією №163.
Душка Л.М.

5. Про новини нормативно – правового законодавства, рекомендації серпневих конференцій.
Коломієць В.В.

6. Про моральне та матеріальне заохочення працівників.
Карнаухова Л.І.

7. Рішення педагогічної ради.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ